Svara på vår medlemsenkät!

500 har redan svarat på vår medlemsenkät – gör det du med!

Naturskyddsföreningen i Gävleborg och Dalarna vill utveckla verksamheten lokalt och regionalt för att ni som medlemmar ska känna er mer nöjda. Därför genomför vi tillsammans med Studiefrämjandet en medlemsenkät. Vi vill veta vad du som medlem tycker och vill, vad vi kan förbättra och gärna hitta fler som vill bli aktiva i någon form.

Vi har även en strävan att utveckla föreningen och erbjuda våra medlemmar utbildning och utveckling inom sina intresseområden.  Därför är det viktigt att just du fyller i denna enkät. Bland de som svarar lottar vi ut biobiljetter och böcker. Vi vill ha ditt svar senast den 28 februari. Tack på förhand!

Länk till medlemsenkäten: http://goo.gl/d17bPF

Har du inte tillgång till internet kan du kontakta reg. kansliet, så hjälper de dig att fylla i.

 

Dela

Kommentera

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.